ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

DEN PLNÝ VITAMÍNŮ


S příchodem podzimních plískanic nám přišla velmi vhod nabídka firmy MK Fruit ze Šumperka zajišťující rozvoz ovoce, zeleniny a mléka do škol. Týkala se celodenní akce v naší školní kuchyňce, kde v průběhu celého pondělního dopoledne diskutovali s dětmi o důležitosti vitamínů v ovoci i zelenině pro lidský organismus. A jak již sám název akce napovídá, nezůstalo jen u diskuze – mladší děti mohly ochutnat čerstvě vylisované šťávy či „cukroví“ z rozinek a semínek, starší pak dostaly balíčky s ovocem a zeleninou. Děkujeme, moc jsme si pochutnali.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: