DEN PLNÝ VITAMÍNŮ

S příchodem podzimních plískanic nám přišla velmi vhod nabídka firmy MK Fruit ze Šumperka zajišťující rozvoz ovoce, zeleniny a mléka do škol. Týkala se celodenní akce v naší školní kuchyňce, kde v průběhu celého pondělního dopoledne diskutovali s dětmi o důležitosti vitamínů v ovoci i zelenině pro lidský organismus. A jak již sám název akce napovídá, nezůstalo jen u diskuze – mladší děti mohly ochutnat čerstvě vylisované šťávy či „cukroví“ z rozinek a semínek, starší pak dostaly balíčky s ovocem a zeleninou. Děkujeme, moc jsme si pochutnali.