ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Mezinárodní videokonference


Ve středu 20.3. 2019 jsme měli možnost zúčastnit se International Video conference, ke které nás pozvalo nakladatelství Pearson spolu s BBC Worldwide. Tématem bylo představení školy zahraničním partnerům a srovnání jednotlivých škol. Vedoucím učitelem byl Brit Michael Brand, který celou akci monitoroval a řídil on-line. V naší sekci jsme komunikovali s žáky ze Slovenska, Polska, Ruska a Libanonu. Vše probíhalo v anglickém jazyce, vyučujícímu i ostatním žákům jsme všechno perfektně rozuměli a zjistili jsme, že moc velké rozdíly mezi našimi školami nejsou, nicméně máme jednu z nejlépe vybavených škol, kterou nám ostatní tak trochu záviděli. Dokonce jsme dostali domácí úkol, a to natočit krátké video o naší škole a sdílet ji na facebookové stránce BBC. Doufáme, že získáme nejvíc lajků!

Chtěli bychom poděkovat p. uč. Vlčkovi a Michalu Dobešovi z 9.A, kteří zajišťovali technické zázemí celé akce.

                                                                                                                                             I. Bláhová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: