ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Výroba adventních věnců


V úterý 26. listopadu jsme si s dětmi, rodiči, prarodiči a přáteli školy připomenuli nedělní začátek adventu výrobou věnců a dětem tak alespoň maličko oživili a hlavně ukrátili to nekonečné čekání na Ježíška.

Zájem rodičů s dětmi byl velký. Přišlo více než čtyřicet dětí a jejich rodičů. Z připravených větviček se nejprve omotalo a drátkem svázalo polystyrenové kolečko a poté si z různého materiálu každý dle své představy a fantazie zdobil samotný věneček. Nápadů bylo mnoho. Paní učitelky a rodiče se vzájemně inspirovali a doplňovali. Celkem si děti vyrobily 53 adventních věnců.

Myslíme si, že se nám podařilo společně strávit příjemné odpoledne s vůní jehličí a odnést si domů nejen adventní věneček, ale i v sobě kousek té neopakovatelné předvánoční atmosféry.

Poděkování patří všem, kteří připravovali tuto akci, materiál a malé občerstvení.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: