Příprava adventních věnečků

V úterý 27. listopadu odpoledne jsme se již tradičně s dětmi, rodiči, prarodiči a přáteli školy společně pustili do výroby věnců, které jsou ozdobou adventu. Zájem rodičů s dětmi byl velký. Při vůni jehličí si každý mohl pochutnat na čaji či kávě a k tomu mohl zakousnout i malou dobrotu, kterou připravila p.uč.Šindlerová. Práce šla všem pěkně od ruky. Z připravených větviček se nejprve omotalo a drátkem svázalo slaměné či polystyrenové kolečko a poté si každý z různého materiálu, dle své představy a fantazie, zdobil věneček.

Myslíme si, že se nám podařilo společně prožít příjemné a vánoční atmosférou nabité odpoledne.. Poděkování patří všem zúčastněným a také všem, kteří tuto akci připravovali. Přejeme všem krásný adventní čas.