ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Výroba adventních věnců


V úterý 24. listopadu odpoledne jsme s dětmi, rodiči, prarodiči a přáteli školy společně pustili do výroby věnců, které jsou ozdobou adventu. Strávili jsme velmi příjemné odpoledne, díky němuž si děti zkrátily nekonečné čekání na příchod Štědrého dne.

Zájem rodičů s dětmi byl velký. Přišlo více než čtyřicet dětí a jejich rodičů. Při vůni jehličí si každý mohl pochutnat na čaji či kávě a k tomu mohl zakousnout i malou dobrotu, kterou připravila p.uč.Šindlerová. Práce šla všem pěkně od ruky. Z připravených větviček se nejprve omotalo a drátkem svázalo slaměné či polystyrenové kolečko a poté si každý z různého materiálu, dle své představy a fantazie, zdobil samotný věneček. Nápadů bylo mnoho. Paní učitelky a rodiče se vzájemně inspirovali a doplňovali. Celkem si děti vyrobily 48 adventních věnců.

Myslíme si, že se nám podařilo společně prožít příjemné a vánoční atmosférou nabité odpoledne. Na závěr si každý odnesl domů nejen adventní věneček, ale i v sobě kousek té neopakovatelné předvánoční nálady. Poděkování patří všem téměř padesáti zúčastněným a také všem, kteří tuto akci připravovali.

                                                                                                                                             Přejeme Vám krásný adventní čas. Žáci a učitelky 1. stupně


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: