Velikonoční výstava v IC v Odrách

V předvelikonočních dnech od 3.4. - 13.4.2017 uspořádala naše škola výstavu na téma Velikonoce a jaro v Městské galerii v Odrách. Na přípravě výrobků se podíleli všichni žáci se svými vyučujícími v rámci projektového dne. Výsledek jejich snažení si mohl každý prohlédnout v již zmíněné galerii. Od různě upravených velikonočních vajíček, výrobků ze slámy, mýdla, netradičních materiálů, pečených perníků, povídání o velikonočních zvycích, papírových výrobků až po zajímavosti o Velikonočním ostrově. Podle ohlasu veřejnosti se výstava velmi povedla. Její součástí byla také neformální "sbírka" na podporu Školy pro výcvik vodících slepeckých psů v Brně. Naše škola podporuje výcviková centra již několik let. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kdo naši výstavu shlédl a jakýmkoliv způsobem přispěl - ať už na materiál do výrobků vložený nebo na zmíněnou pomoc nevidomým. Také bych chtěla poděkovat dětem a jejich vyučujícím za jejich trpělivost při přípravě a prodeji mnoha rozmanitých výrobků, rodičům za přízeň a vyzdvihnout přínos p. uč. Šindlerové a Sovové, které měly organizaci celé výstavy na svých bedrech. Poděkování patří také pracovnici MIC p. Juřicové její vstřícnost a ochotu.