ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Velikonoční výstava v IC v Odrách


V předvelikonočních dnech od 3.4. - 13.4.2017 uspořádala naše škola výstavu na téma Velikonoce a jaro v Městské galerii v Odrách. Na přípravě výrobků se podíleli všichni žáci se svými vyučujícími v rámci projektového dne. Výsledek jejich snažení si mohl každý prohlédnout v již zmíněné galerii. Od různě upravených velikonočních vajíček, výrobků ze slámy, mýdla, netradičních materiálů, pečených perníků, povídání o velikonočních zvycích, papírových výrobků až po zajímavosti o Velikonočním ostrově. Podle ohlasu veřejnosti se výstava velmi povedla. Její součástí byla také neformální "sbírka" na podporu Školy pro výcvik vodících slepeckých psů v Brně. Naše škola podporuje výcviková centra již několik let. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kdo naši výstavu shlédl a jakýmkoliv způsobem přispěl - ať už na materiál do výrobků vložený nebo na zmíněnou pomoc nevidomým. Také bych chtěla poděkovat dětem a jejich vyučujícím za jejich trpělivost při přípravě a prodeji mnoha rozmanitých výrobků, rodičům za přízeň a vyzdvihnout přínos p. uč. Šindlerové a Sovové, které měly organizaci celé výstavy na svých bedrech. Poděkování patří také pracovnici MIC p. Juřicové její vstřícnost a ochotu.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: