Vánoční besídka

Dne 20.12.2018 proběhla v tělocvičně naší školy vánoční besídka, která zpříjemnila všem zúčastněným předvánoční čas. Se svým pestrým programem se představili zástupci všech tříd. Vystoupení moderovala děvčata z 9.A - Sára Strempková a Vendula Juřicová. Besídka byla zdařilá a navodila příjemnou vánoční atmosféru spolužákům při dopolední ,,generálce" a také rodičům při odpoledním představení. Děkujeme rodičům a přátelům školy za vysokou účast a podporu. Poděkování patří také Danku Maleňákovi, který ozvučení tělocvičny zajišťoval, všem vyučujícím a dětem, kteří se podíleli na zdárném průběhu besídky.