ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Vánoční besídka


Dne 20.12.2018 proběhla v tělocvičně naší školy vánoční besídka, která zpříjemnila všem zúčastněným předvánoční čas. Se svým pestrým programem se představili zástupci všech tříd. Vystoupení moderovala děvčata z 9.A - Sára Strempková a Vendula Juřicová. Besídka byla zdařilá a navodila příjemnou vánoční atmosféru spolužákům při dopolední ,,generálce" a také rodičům při odpoledním představení. Děkujeme rodičům a přátelům školy za vysokou účast a podporu. Poděkování patří také Danku Maleňákovi, který ozvučení tělocvičny zajišťoval, všem vyučujícím a dětem, kteří se podíleli na zdárném průběhu besídky.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: