Týden s rodilým mluvčím

Začátkem dubna proběhl na naší škole intenzivní anglický kurz s rodilým mluvčím. Žáci 2. stupně přivítali amerického učitele Noaha Krause, který se každé skupině žáků věnoval 3 hodiny denně. Jeho výuka se všem moc líbila – žádné zkoušení, žádná gramatika, žádné učebnice – jenom hry, soutěže a hlavně konverzace na různá témata. Žáci se naučili spoustu nových slovíček , zlepšili se v plynulosti mluvení, naučili se „myslet“ anglicky a získali novou motivaci k učení. Na závěr kurzu také získali certifikát o absolvování kurzu.

Celá akce měla velký úspěch a na žádost žáků proběhne podobný kurz i v příštím roce. Přijede opět skvělý Noah, protože jiného lektora žáci prostě nechtějí. Těšíme se!

I. Bláhová