ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Týden s rodilým mluvčím


Začátkem dubna proběhl na naší škole intenzivní anglický kurz s rodilým mluvčím. Žáci 2. stupně přivítali amerického učitele Noaha Krause, který se každé skupině žáků věnoval 3 hodiny denně. Jeho výuka se všem moc líbila – žádné zkoušení, žádná gramatika, žádné učebnice – jenom hry, soutěže a hlavně konverzace na různá témata. Žáci se naučili spoustu nových slovíček , zlepšili se v plynulosti mluvení, naučili se „myslet“ anglicky a získali novou motivaci k učení. Na závěr kurzu také získali certifikát o absolvování kurzu.

Celá akce měla velký úspěch a na žádost žáků proběhne podobný kurz i v příštím roce. Přijede opět skvělý Noah, protože jiného lektora žáci prostě nechtějí. Těšíme se!

                                                                                                                                             I. Bláhová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: