ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Lyžák v Tošovicích


V týdnu od 11. do 15. února jsme uspořádali „dojížděcí“ lyžařský kurz v Tošovicích. Na kurz se hlásili především žáci, kteří neměli s lyžováním žádné nebo měli malé zkušenosti. Proto jsme v pondělí ráno přivítali 81 zájemců o lyžování především z 1. stupně. Tošovické svahy byly po celý týden dobře upravené, byť se na nich projevovalo teplé počasí. Naši lyžaři pracovali s velkým nasazením, takže jsme už od úterý skoro všichni jezdili na „kotvě“ nebo aspoň na pomě, od středy pak už všichni. Cílem lyžařského kurzu bylo naučit děti lyžařské dovednosti, ale také jim předat základy pohybu na horách. Pomohlo nám i počasí, které vystřídalo za týden celé spektrum možností od mrazivého dne přes mlhu a déšť až po slunné páteční finále. Za to, že se kurz vydařil, chci poděkovat všem našim instruktorům. Důležité bylo, že všechny děti nakonec sjely velký svah, ale nejdůležitější bylo, že jsme celý kurz absolvovali bez zranění. K úspěšnému průběhu přispěl nemalou měrou i pan Jiří Král ze Ski centra Odry, který nám ochotně pomohl vyřešit problém se skladováním lyží.

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: