POHOŘSKÁ HLEDÁ TALENT

Dne 16. 5. 2017 se uskutečnil 1. ročník soutěže POHOŘSKÁ HLEDÁ TALENT. Zúčastnilo se celkem 8 soutěžních vystoupení. Všechna vystoupení byla moc zajímavá, dokonce jsme měli mezi soutěžícími čtyřčlennou taneční a dvoučlennou gymnastickou skupinu. Bodové rozdíly byly velice malé, vystoupení překvapující a několik lidí se dělilo o páté a čtvrté místo. Z 2. stupně se zúčastnil pouze jeden žák a to kluk, který jako jediný hrál na hudební nástroj. Porota měla velice těžké rozhodování, ale vyhrát mohl jen ten nejlepší soutěžící.

VÝSLEDKY:

1. místo Taneční skupina- Pavla Horňáková (6.B), Natka Tomečková(6.B), Kája Bikarová(5.A) a Jeni Podgorská(4.A)

2. místo Gymnastické duo- Anitka Firouzi(3.B) a Adélka Hrnčířová(3.B)

3. místo Hra na housle- Štěpán Žůrek(8.A)

4. místo Zpěv- Petra Bazalová(4.A)

4. místo Tanec- Kája Vidláková(4.A)

5. místo Rytmická sestava na kelímky- Annie Kopková(1.B) a Nela Geryková(1.B)

5. místo Tanec- Kája Caithamelová(1.B)

5. místo Zpěv- Marie Sochaničová(4.A)

Porotci: vp. uč. Kopecká

p. uč. Plesníková

Alena Malá (8.B)

Eliška Šírová (8.B)

Všem zúčastněným moc děkujeme a gratulujeme výhercům.

Váš školní parlament