ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Vodící pes.


Naše škola již mnoho let spolupracovala se SVVP v Praze. V letošním školním roce navázala spolupráci s bližší Školou pro výcvik vodících psů pro nevidomé v Brně.

Prvního června na Den dětí, se všichni žáci naší školy společně vyfotili, aby mohli poslat pozdrav do Školy pro výcvik vodících psů pro nevidomé v Brně a zároveň je pozvali na besedu, která se bude konat v září na naší škole na téma NEVIDOMÝ ČLOVĚK A JEHO POMOCNÍK VODÍCÍ PES. Už se všichni společně těšíme.Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: