CENA POROTY pro 7. třídu ve výtvarné a literární soutěži Svět slova

Do 19. ročníku této soutěže pořádané městem Fulnekem se zapojily svými výtvarnými díly i třídy 7.A a 7.B. Obě třídy si vybraly z daných témat: Plasty v dnešní době a každá z nich do soutěže zaslala čtyři skupinové práce. Jejich nápaditost a kreativita byla oceněna CENOU POROTY. Cenu spolu s diplomem převzali 17. 5. na slavnostním vyhlášení v kostele sv. Josefa ve Fulneku zástupci obou sedmých tříd – Kristýna Siváková(7.A), Adrian Sokil (7.B) a Kristýna Tomšů (7.B). Děkuji dětem za trpělivost při nelehké tvorbě obrazů, které můžete vidět jak na školním webu, tak budou vystaveny i při výročí školy v září 2019.

Mgr. Lenka Pobočková