HALLOWEENSKÉ DOPOLEDNE VE SPECIÁLNÍCH TŘÍDÁCH

V pátek 4. 11. 2016 proběhlo v našich třídách Halloweenské dopoledne. Děti přišly v kostýmech, případně si nějakou masku nakreslily na obličej přímo ve škole.

Ráno se všechny masky představily - mohli jsme vidět například klauny, čertici, kočičku i duchy. Poté se děti shromáždily ve třídě, kde na ně čekalo několik úkolů – bludiště, papírové puzzle, spojovačky.

K svačince byla „halloweenská dýně a pavoučci“. Mandarinky si děti pokreslily podle své fantazie a následně ze sušenek a tyčinek vyrobily pavoučky. Také jsme si pochutnali na pavoučím perníku.

Všichni posilněni a v plné síle mohli další hodinu soutěžit o sladké odměny. Proběhla chůze na chůdách, test zručnosti – přejít určenou trasu s pingpongovým míčkem na lžičce, slalom na čas a hod balonkem na terč.

Našim dětem se projektové dopoledne na téma Halloween líbilo a z masek byly nadšené.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se další rok.