Oderští slavíčci 2019 - školní kolo

V úterý 26.3. proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Oderští slavíčci. Děkujeme a gratulujeme všem zúčastněným, kteří dokázali překonat svou trému a ostych, a ukázali, co dovedou. Porota si vyslechla mnoho pěkných a zdařilých vystoupení a rozhodování nebylo jednoduché.

V kategorii 2. a 3. tříd, která měla početně největší zastoupení soutěžících a výkony byly velmi vyrovnané, byla nakonec vybrána jako nejlepší vystoupení Ester Janišové (2.A), Katky Kucharzové (2.A) a Anežky Žwakové (2.B). Z kategorie 4. a 5. tříd nás v dalším kole bude reprezentovat Klára Mynaříková (5.A) a z kategorie 6. a 7. tříd do dalšího kola postoupily Petra Bazalová (6.A) a Gabriela Bočková (7.B).

Všem vítězkám blahopřejeme a držíme palce, aby se jim povedla i finálová vystoupení před širším publikem v Dělnickém domě.