Školička pro předškoláčky 13.3.2019

Ve středu 13.3.2019 proběhlo v naší škole čtvrté odpolední setkání s rodiči a předškoláčky , kteří si chtějí vyzkoušet svou pozornost, poznat prostředí školy a paní učitelky. Tuto středu se dětem věnovaly paní uč L. Kopecká a paní uč. D. Šindlerová a také pomocník pes Fík , který dětem odpoledne zpestřil. Nechyběla ani originální sladkůstka.

Na další setkání vás srdečně zveme opět ve středu 20.3.2019 opět v 15,00 hod. s paní uč. L. Malou a p.uč. M. Sovovou.