ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Školička pro předškoláky - 6. setkání


Již od 28.2.2018 probíhá v naší škole odpolední setkání s rodiči a předškoláčky, kteří si chtějí vyzkoušet svou pozornost, poznat prostředí školy a paní učitelky. Rodiče se mohou zeptat na vše, co je zajímá a pozorovat děti při práci.

Příští středu 11.4.2018 proběhne poslední setkání, které povede paní uč. D. Šindlerová a p.uč. L.Plesníková.

Všem dětem a rodičům, kteří k nám do školičky po celou dobu chodili , děkujeme za zájem a ochotu strávit s námi odpolední čas. Pokud se vám u nás líbilo, budeme se na vás těšit při zápisu do školy v úterý 24.4.2018.Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: