Školička pro předškoláky - 6. setkání

Již od 28.2.2018 probíhá v naší škole odpolední setkání s rodiči a předškoláčky, kteří si chtějí vyzkoušet svou pozornost, poznat prostředí školy a paní učitelky. Rodiče se mohou zeptat na vše, co je zajímá a pozorovat děti při práci.

Příští středu 11.4.2018 proběhne poslední setkání, které povede paní uč. D. Šindlerová a p.uč. L.Plesníková.

Všem dětem a rodičům, kteří k nám do školičky po celou dobu chodili , děkujeme za zájem a ochotu strávit s námi odpolední čas. Pokud se vám u nás líbilo, budeme se na vás těšit při zápisu do školy v úterý 24.4.2018.