ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Školička pro předškoláky - 5. setkání


Již od 28.2.2018 probíhá v naší škole odpolední setkání s rodiči a předškoláčky, kteří si chtějí vyzkoušet svou pozornost, poznat prostředí školy a paní učitelky. Rodiče se mohou zeptat na vše, co je zajímá a pozorovat děti při práci. V případě, že si nejsou rodiče jisti, zda je jejich dítě zralé pro povinnou školní docházku , mohou se poradit s učitelkami a školní psycholožkou. Odklad školní docházky je nutné podle zákona č. 561/2004 Sb. § 37 odst. 1 řešit s odborníky ještě před zápisem do školy (posouzením příslušného školského poradenského zařízení nebo klinického psychologa a dětského lékaře).

Doposud proběhlo pět setkání a na další vás srdečně zveme další středu 4.4.2018 s paní M. Sovovou a L.Malou .

Všem dětem a rodičům, kteří doposud do školy přišli děkujeme za zájem a ochotu strávit s námi odpolední čas.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: