ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Školička pro předškoláky


Ve středu 28.2.2018 proběhlo v naší škole první odpolední setkání s rodiči a předškoláčky , kteří si chtějí vyzkoušet svou pozornost, poznat prostředí školy a paní učitelky. Rodiče se mohli zeptat na vše, co je zajímá. Tentokrát je odpolednem provázely paní uč. L. Kopecká, A. Vardžáková a paní psycholožka Z. Dvořáčková. Na setkání přišlo 15 dětí.

Na další setkání vás srdečně zveme ve středu 7.3.2018 opět v 15,00 hod. Těšit se na vás budou paní uč. M. Floríková a I.Zástěrová .


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: