Školička pro předškoláky

Ve středu 28.2.2018 proběhlo v naší škole první odpolední setkání s rodiči a předškoláčky , kteří si chtějí vyzkoušet svou pozornost, poznat prostředí školy a paní učitelky. Rodiče se mohli zeptat na vše, co je zajímá. Tentokrát je odpolednem provázely paní uč. L. Kopecká, A. Vardžáková a paní psycholožka Z. Dvořáčková. Na setkání přišlo 15 dětí.

Na další setkání vás srdečně zveme ve středu 7.3.2018 opět v 15,00 hod. Těšit se na vás budou paní uč. M. Floríková a I.Zástěrová .