Školička pro předškoláky – 7. setkání (5.4.2017)

Tentokrát svou hodinu ve škole zvládli budoucí školáci už bez svých rodičů, tak jak tomu bude v 1. třídě. Do školičky jich dorazilo 15 a po krátkém přivítání jsme si povídali o tom, co asi budou nosit v aktovce do školy a co naopak do aktovky nepatří. Děti byly opět velmi šikovné a pozorné, takže 15 jedniček si našlo své místo na pracovních listech. Cvičení s padákem si užily děti i paní učitelky :-).

Zaměření:

* třídění předmětů, seznámení s vyučovacím předmětem Prvouka

* rozvoj jemné motoriky (stříhání, lepení)

* hry s padákem – rozvoj hrubé motoriky, rozlišování barev, obratnost, spolupráce ve skupině

Příští setkání povedou společně paní učitelky: Milana Floríková a Iveta Zástěrová.

Rodiče si mohou opět zajet nakoupit, projít se, dát si kávu nebo čas využít na konzultaci s paní psycholožkou.