ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Školička pro předškoláky – 3.setkání 8.3.2017


Třetím setkáním nás provázelo povídání o tom, jak pejsek a kočička pekli dort. Žáci z 5. třídy na tabuli příběh nakreslili a předškoláčci mohli začít s procvičováním slovní zásoby, správné výslovnosti a vypravování, dále rozvíjeli svou pozornost, zrakové a sluchové vnímání.

A jelikož ve škole máme i pracovní činnosti a výtvarnou výchovu, pustili jsme se do práce. Kuchtíci si oblékli zástěrky, na hlavy si dali kuchařské čepice a ve skupinkách se přesunuli k lavicím, kde již byly připraveny potřebné suroviny k výrobě malého dortíku. Společným tvořením jsme trénovali jemnou motoriku, sebeobsluhu a společenská pravidla.

Byla radost pozorovat, jak jsou děti šikovné a zabrané do tvoření.

V příštím setkání děti a rodiče přivítají paní učitelky Iveta Zástěrová a Milana Floríková.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: