ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Výsledky okrskového kola recitační soutěže 2017


Ve čtvrtek 16. března 2017 se v prostorách Základní školy Komenského v Odrách konala přehlídka dětských recitátorů – sólistů. I naši žáci se této soutěže zúčastnili a svým umístěním a oceněním příkladně reprezentovali naši školu.

V I. kategorii přednášeli Dominik Král z 3. B a Tereza Románková z 3. A. Ve II. kategorii zvítězila Petra Bazalová ze 4. A a 3. místo si vybojovala Daniela Juřicová z 5. A. Ve III. kategorii recitoval Daniel Petrusek z 6. B a vítězství patřilo Sáře Strempkové ze 7. A. Alena Malá z 8. B reprezentovala naši školu ve čtvrté kategorii a umístila se na krásném 3. místě.

Do okresního kola postupují děvčata, která získala první místa, my jim přejeme mnoho štěstí a bojovnosti.

Jsme potěšeni výsledky, kterých žáci dosáhli. Patří jim poděkování za přípravu, kterou soutěži věnovali, a ať je jim poezie nebo umělecká próza nadále příjemným zážitkem i prostou obyčejnou lidskou radostí.

                                                                                                                                             Ludmila Plesníková, Dagmar Šindlerová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: