Výsledky okrskového kola recitační soutěže 2017

Ve čtvrtek 16. března 2017 se v prostorách Základní školy Komenského v Odrách konala přehlídka dětských recitátorů – sólistů. I naši žáci se této soutěže zúčastnili a svým umístěním a oceněním příkladně reprezentovali naši školu.

V I. kategorii přednášeli Dominik Král z 3. B a Tereza Románková z 3. A. Ve II. kategorii zvítězila Petra Bazalová ze 4. A a 3. místo si vybojovala Daniela Juřicová z 5. A. Ve III. kategorii recitoval Daniel Petrusek z 6. B a vítězství patřilo Sáře Strempkové ze 7. A. Alena Malá z 8. B reprezentovala naši školu ve čtvrté kategorii a umístila se na krásném 3. místě.

Do okresního kola postupují děvčata, která získala první místa, my jim přejeme mnoho štěstí a bojovnosti.

Jsme potěšeni výsledky, kterých žáci dosáhli. Patří jim poděkování za přípravu, kterou soutěži věnovali, a ať je jim poezie nebo umělecká próza nadále příjemným zážitkem i prostou obyčejnou lidskou radostí.

Ludmila Plesníková, Dagmar Šindlerová