První místo v okresním kole recitační soutěže a postup do krajského kola

Ve středu 27. března 2019 se v prostorách SVČ FOKUS v Novém Jičíně uskutečnila přehlídka dětských recitátorů – sólistů. Soutěže se zúčastnily naše tři žačky – Petra Bazalová z 6. A ve III. kategorii, Terezie Románková z 5. B v II. kategorii a Eliška Kubínková z 3. A v I. kategorii. Eliška vybojovala krásné první místo a postupuje do krajského kola, které se bude konat 26.4.2019 v Ostravě.

Všem dívkám děkujeme za jejich svědomitou přípravu a Elišce přejeme hodně štěstí v dalším kole.