Recitační soutěž – okrskové kolo

27. února proběhlo okrskové kolo soutěže v recitaci. Naše škola byla velmi úspěšná a to ve všech kategoriích!

Do okresního kola postoupila z 1. kategorie Eliška Kubínková, v 2. kategorii obsadila Petra Bazalová 3. místo, takže je náhradníkem do okresu.

3. kategorii zastupovali žáci šestých a sedmých tříd a zde se o postup zasloužila Daniela Juřicová. Završením byly nejstarší dívky z deváté třídy, kde ve 4. kategorii do okresního kola postoupila Alena Malá a Míša Filipová obsadila 3. místo.

Děvčatům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v Novém Jičíně, kde se již 26.3.2018 uskuteční okresní kolo recitační soutěže.