ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Recitační soutěž – okrskové kolo


27. února proběhlo okrskové kolo soutěže v recitaci. Naše škola byla velmi úspěšná a to ve všech kategoriích!

Do okresního kola postoupila z 1. kategorie Eliška Kubínková, v 2. kategorii obsadila Petra Bazalová 3. místo, takže je náhradníkem do okresu.

3. kategorii zastupovali žáci šestých a sedmých tříd a zde se o postup zasloužila Daniela Juřicová. Završením byly nejstarší dívky z deváté třídy, kde ve 4. kategorii do okresního kola postoupila Alena Malá a Míša Filipová obsadila 3. místo.

Děvčatům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v Novém Jičíně, kde se již 26.3.2018 uskuteční okresní kolo recitační soutěže.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: