ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Děti dětem aneb předškoláčci u nás ve škole


Ve čtvrtek 6.2.2020 jsme již tradičně na naší škole přivítali předškoláčky. Tentokrát se neslo setkání v duchu pohádkové postavy Ferdy Mravence. Předškolní děti si vyzkoušely za doprovodu našich deváťaček (převlečených za Berušky) pět vyučovacích předmětů – matematiku, čtení, tělocvik, hudební a pracovní výchovu. Ve třídách pomáhali svým mladším kamarádům plnit všechny úkoly žáci prvního stupně .

Předškoláčci si odnesli malou pozornost, kterou pro ně připravili žáci II. stupně a také výrobek, který si sami zhotovili v pracovní dílně. Všichni společně tak strávili milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo a rozptýlily se tak jejich případné obavy ze školního prostředí.

                                                                                                                                             Renata Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: