škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Děti dětem aneb předškoláčci u nás ve škole

Ve čtvrtek 6.2.2020 jsme již tradičně na naší škole přivítali předškoláčky. Tentokrát se neslo setkání v duchu pohádkové postavy Ferdy Mravence. Předškolní děti si vyzkoušely za doprovodu našich deváťaček (převlečených za Berušky) pět vyučovacích předmětů – matematiku, čtení, tělocvik, hudební a pracovní výchovu. Ve třídách pomáhali svým mladším kamarádům plnit všechny úkoly žáci prvního stupně .

Předškoláčci si odnesli malou pozornost, kterou pro ně připravili žáci II. stupně a také výrobek, který si sami zhotovili v pracovní dílně. Všichni společně tak strávili milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo a rozptýlily se tak jejich případné obavy ze školního prostředí.

Renata Šandová