ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Ve škole s maxipsem Fíkem


Dne 13.2.2019 jsme na naší škole opět přivítali předškoláky. Děti společně se svou Ájou a paní učitelkou stihly pět vyučovacích předmětů – matematiku, čtení, tělocvik, hudební a pracovní výchovu. Ve všech třídách si vedly výborně!

Akci bychom mohli také nazvat „Děti dětem“, neboť u všech stanovišť pomáhali svým mladším kamarádům plnit úkoly žáci prvního stupně a jako Ája s Fíkem provázely skupinky žákyně 2. stupně.

Strávili jsme tak společně milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo a rozptýlili se tak jejich obavy ze školního prostředí.

                                                                                                                                             učitelky 1. stupně


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: