Ve škole s maxipsem Fíkem

Dne 13.2.2019 jsme na naší škole opět přivítali předškoláky. Děti společně se svou Ájou a paní učitelkou stihly pět vyučovacích předmětů – matematiku, čtení, tělocvik, hudební a pracovní výchovu. Ve všech třídách si vedly výborně!

Akci bychom mohli také nazvat „Děti dětem“, neboť u všech stanovišť pomáhali svým mladším kamarádům plnit úkoly žáci prvního stupně a jako Ája s Fíkem provázely skupinky žákyně 2. stupně.

Strávili jsme tak společně milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo a rozptýlili se tak jejich obavy ze školního prostředí.

učitelky 1. stupně