Předškoláčci ve škole

26.2.2018 jsme tradičně uspořádali pro předškolní děti akci, při které jsme jim chtěli ukázat školní prostředí a práci dětí ve škole. Předškolní děti se svými učitelkami hned u vchodu přivítali Mach a Šebestová . V duchu těchto večerníčkových postaviček bude také probíhat nastávající zápis do prvních tříd, který proběhne 24.4.2018.

Předškoláčci byli rozděleni do skupin. Každou z nich vedla Šebestová s Machem z deváté třídy. Děti si postupně ve třídách vyzkoušely znalosti a dovednosti z výtvarné výchovy, matematiky, hudební výchovy a prvouky. K zvládání úkolů jim při tom všem pomáhali mladší žáci I.stupně. Děti si také zařádily v naší tělocvičně.

Děkujeme předškolním dětem a jejich učitelkám za příjemnou návštěvu, dětem a učitelkám I.stupně za přípravu a vytvoření hravé atmosféry a žákům devátého ročníku za organizační pomoc.