ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Předškoláčci ve škole


26.2.2018 jsme tradičně uspořádali pro předškolní děti akci, při které jsme jim chtěli ukázat školní prostředí a práci dětí ve škole. Předškolní děti se svými učitelkami hned u vchodu přivítali Mach a Šebestová . V duchu těchto večerníčkových postaviček bude také probíhat nastávající zápis do prvních tříd, který proběhne 24.4.2018.

Předškoláčci byli rozděleni do skupin. Každou z nich vedla Šebestová s Machem z deváté třídy. Děti si postupně ve třídách vyzkoušely znalosti a dovednosti z výtvarné výchovy, matematiky, hudební výchovy a prvouky. K zvládání úkolů jim při tom všem pomáhali mladší žáci I.stupně. Děti si také zařádily v naší tělocvičně.

Děkujeme předškolním dětem a jejich učitelkám za příjemnou návštěvu, dětem a učitelkám I.stupně za přípravu a vytvoření hravé atmosféry a žákům devátého ročníku za organizační pomoc.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: