ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Z pohádky do pohádky s předškoláky


Dne 1.12.2015 jsme na naší škole opět přivítali předškoláky. Hned u vchodu si je pohádkové postavičky rozdělily do skupin a děti pak putovaly po škole z pohádky do pohádky nebo také z hodiny do hodiny. Děti si prohlédly školu a aktivně si vyzkoušely své dovednosti v matematice u interaktivní tabule, zazpívaly si pohádkové písničky a v počítačové učebně je druháci provedli výukovými programy. Předškoláci si také vyzkoušeli svou zručnost při skládání, navlékání, kreslení a na závěr se vyřádili v tělocvičně v atletickém pětiboji. Po splnění všech úkolů získaly děti své první – pohádkové vysvědčení a sladkou odměnu.

Akci bychom mohli také nazvat „Děti dětem“, neboť u všech stanovišť pomáhali svým mladším kamarádům plnit úkoly žáci prvního stupně a pohádkovými průvodci byly žákyně 2. stupně.

Strávili jsme tak společně milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo a rozptýlili se tak jejich obavy ze školního prostředí.

                                                                                                                                             učitelky 1. stupně


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: