ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Ponožkový den


21. 3. 2017 naše škola podpořila Světový den Downova syndromu. Downův syndrom je celoživotní zdravotní postižení, které je způsobené ztrojením 21. chromozomu. A jelikož chromozomy svým tvarem připomínají ponožky, zvolila organizace Down Syndrom International ponožky jako symbol tohoto dne. Všichni žáci i učitelé si oblékli nesourodý pár ponožek - na každou nohu úplně jinou. Ponožkový den poukazoval na to, že lidé s Downovým syndromem jsou součástí naší společnosti a že všichni nejsme stejní, a to je právě úžasné.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: