ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

POKOS na Pohořské


Ve čtvrtek 15. března proběhl na naší škole projekt POKOS – Příprava obyvatel k obraně státu. Akce proběhla ve spolupráci se Střední pedagogickou školou Anežky České v Odrách. Jednalo se o praktické ukázky ochranných prostředků obyvatel, střeleckého trenažéru, testu fyzické kondice a zásad první pomoci. Pak následovaly přednášky na téma ochrana obyvatel za mimořádných událostí. Celé dopoledne proběhlo v tělocvičnách obou škol, akce byla koncipována pro žáky 5. – 9. ročníku a pro žáky střední školy. Za přípravu a realizaci chci poděkovat vedení SPdg.Š Anežky České a oblastnímu vojenskému velitelství Armády ČR v Ostravě.

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: