ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Ples téměř prvorepublikový


V pátek 18. ledna 2019 jsme uspořádali v naší tělocvičně a přilehlých prostorech školy tradiční školní ples. Průběh a atmosféra celého večera byla přátelská, uvolněná a dle ohlasů si troufáme říct, že se všichni velmi dobře bavili. K tanci nám zahrála skladby i z 20tých let skupina pana Janečky KALEJ z Hranic. Ples zpestřila taneční vystoupení žáků ZUŠ, pod vedením p.uč. Romany Fardové . K navození dobové atmosféry potěšily také fotokoutky připomínající naši republiku za doby T.G.Masaryka. Děkujeme všem hostům za příjemnou návštěvu a také za kostýmy, které hrdě nosili a moc jim to slušelo.

Velké poděkování patří také všem sponzorům. Díky nim si mohli hosté odnést z plesu pěkné věcné ceny. Děkujeme také paním kuchařkám z naší školní jídelny, které se postaraly o přípravu studené večeře.

Na přípravě plesu, výzdobě sálu, plynulém průběhu večera a následném uvedení školy do původního stavu se podíleli nejen pedagogové, žáci, ale i naši bývalí žáci a přátelé školy. Za ochotu a spolupráci si všichni zaslouží velkou pochvalu. Těšíme se na shledanou 24.1.2020 u nás.

                                                                                                                                             Renata Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: