ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

XX. školní hudební ples ZŠ Pohořská


V sobotu 13. ledna 2018 proběhl v naší tělocvičně a přilehlých místech školy XX. tradiční školní ples s hudební tématikou. Průběh a atmosféra celého večera byla přátelská, uvolněná a troufáme si říct, že se všichni dobře bavili. K tanci nám tradičně zahrála skupina pana Janečky KALEJ z Hranic. Ples zpestřila taneční vystoupení žáků ZUŠ, pod vedením p.uč. Romany Fardové. Velké poděkování patří také všem sponzorům. Díky nim si mohli hosté odnést z plesu pěkné věcné ceny. Děkujeme také paním kuchařkám z naší školní jídelny, které se postaraly o přípravu studené večeře.

Na přípravě plesu a výzdobě sálu, plynulém průběhu večera a samozřejmě i následném uvedení školy do normálního stavu se podíleli nejen pedagogové, žáci především devátého ročníku, ale i naši bývalí žáci a přátelé školy. Za ochotu a spolupráci si všichni zaslouží velkou pochvalu. Myslíme, že se letošní ples v našem domácím prostředí opět vydařil.

Všem hostům a organizátorům, kteří k báječné atmosféře plesu přispěli, velmi děkujeme. Již nyní vás všechny srdečně zveme na další ples v příštím roce v pátek 18.1.2019.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: