Perníčkový školní ples ZŠ Pohořská

V pátek 10.února 2017 proběhl XIX. tradiční školní ples, který jsme opět uspořádali ve školní tělocvičně a přilehlých prostorech. Průběh a atmosféra celého večera byla neformální, přátelská, uvolněná a troufáme si říct, že se všichni dobře bavili. K tanci nám tradičně zahrála skupina pana Janečky KALEJ z Hranic. Ples zpestřila taneční vystoupení žáků ZUŠ, pod vedením p.uč. Romany Fardové a děvčat naší ZŠ pod vedením p. uč. Leony Kopecké. Velké poděkování patří také všem sponzorům. Díky nim si mohli hosté odnést z plesu pěkné věcné ceny. Děkujeme také paním kuchařkám z naší školní jídelny, které se postaraly o přípravu studené večeře.

Na přípravě plesu, výzdobě perníčkem provoněného sálu, plynulém průběhu večera a samozřejmě i následném uvedení školy do normálního stavu se podíleli nejen pedagogové, žáci především devátého ročníku, ale i naši bývalí žáci a přátelé školy. Za ochotu a spolupráci si všichni zaslouží velkou pochvalu. Myslíme, že se letošní ples v našem domácím prostředí ,i když v menším počtu tanečníků, opět vydařil.

Všem, kteří k báječné atmosféře plesu přispěli, velmi děkujeme. Těšíme se na shledanou v roce 2018.

Renata Šandová