škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Soutěž v piškvorkách

Ve čtvrtek 27.2.2020 odpoledne proběhla soutěž žákovského parlamentu v oblíbených piškvorkách. Do soutěže se zapojilo celkem 15 hráčů z řad žáků I. i II. stupně a učitelů. Hrálo se každý s každým. Po dvou hodinách bezva atmosféry a soustředění byl znám vítěz. Stal se jím Dominik Ostaš (9.A). Druhé místo obsadil Michal Vrábel (9.A). O třetí místo se podělili Pavel Vidlák (9.A) s nejmladším soutěžícím Davidem Nachmilnerem (4.A).

Z řad vyučujících se do soutěžení zapojili a našli si čas pro děti p. uč. Vlček, p.uč.Bláhová a jako host na pár utkání pan ředitel Jursík.

Děkuji všem, kteří si s námi přišli zahrát, pobavit se a strávit část odpoledne hrou pro všechny věkové kategorie. Za organizaci děkuji Katce Bazalové (9.A). Vítězům gratulujeme a těšíme se při dalších soutěžích.

R.Šandová