ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Soutěž v piškvorkách


Ve čtvrtek 27.2.2020 odpoledne proběhla soutěž žákovského parlamentu v oblíbených piškvorkách. Do soutěže se zapojilo celkem 15 hráčů z řad žáků I. i II. stupně a učitelů. Hrálo se každý s každým. Po dvou hodinách bezva atmosféry a soustředění byl znám vítěz. Stal se jím Dominik Ostaš (9.A). Druhé místo obsadil Michal Vrábel (9.A). O třetí místo se podělili Pavel Vidlák (9.A) s nejmladším soutěžícím Davidem Nachmilnerem (4.A).

Z řad vyučujících se do soutěžení zapojili a našli si čas pro děti p. uč. Vlček, p.uč.Bláhová a jako host na pár utkání pan ředitel Jursík.

Děkuji všem, kteří si s námi přišli zahrát, pobavit se a strávit část odpoledne hrou pro všechny věkové kategorie. Za organizaci děkuji Katce Bazalové (9.A). Vítězům gratulujeme a těšíme se při dalších soutěžích.

                                                                                                                                             R.Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: