Turnaj v piškvorkách

Dne 17. 10. 2018 se v naší škole uskutečnil již tradiční turnaj v piškvorkách. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 14 žáků od 5. do 9. třídy. Žáci měli možnost si změřit síly tak, že si zahrál každý s každým, což umožňovalo si vyzkoušet všechny věkové úrovně protivníků a zahrát si opravdu dosyta. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. 1. místo obsadil Bořek Kopecký (7. B), na 2. místě se umístil Dominik Ostaš (8. A) a krásné 3. místo získal Filip Kucharz (8. A). Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Těšíme se na další školní rok.

Školní parlament