ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Turnaj v piškvorkách


Dne 17. 10. 2018 se v naší škole uskutečnil již tradiční turnaj v piškvorkách. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 14 žáků od 5. do 9. třídy. Žáci měli možnost si změřit síly tak, že si zahrál každý s každým, což umožňovalo si vyzkoušet všechny věkové úrovně protivníků a zahrát si opravdu dosyta. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. 1. místo obsadil Bořek Kopecký (7. B), na 2. místě se umístil Dominik Ostaš (8. A) a krásné 3. místo získal Filip Kucharz (8. A). Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Těšíme se na další školní rok.

                                                                                                                                             Školní parlament


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: