Piškvorky 2017

Dne 25. 10. 2016 se naší škole uskutečnil již tradiční turnaj v piškvorkách. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 16 žáků a jedna paní učitelka. Žáci i paní učitelka si měli možnost změřit síly tak, že si zahrál každý s každým, což umožňovalo si vyzkoušet všechny věkové úrovně protivníků a zahrát si opravdu dosyta. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Těšíme se na další školní rok.

Školní parlament