škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně

Stolní tenis

Dne 16. 10. se uskutečnil již tradiční ping- pongový turnaj. Tento rok se turnaje zúčastnilo 15 soutěžících včetně speciálního hosta, paní učitelky Renaty Šandové. Všichni zúčastnění se snažili ze všech sil, ale vyhrát mohl jen jeden. Na prvním místě se umístil Matěj Románek z 8.A. O druhé a třetí místo se bojovalo v dalších vzájemných zápasech. Nakonec pomyslnou stříbrnou medaili získal Pavel Vidlák z 9.A a bronzovou Ondřej Lukáš z 7.A. Celé soutěžní odpoledne jsme si moc užili. Některé zápasy jsme dokonce dohrávali i na druhý den během přestávek. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další společné akce.

Za školní parlament Kateřina Bazalová