ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Okresní kolo Poháru rozhlasu


Ve středu 23. května jsme se rozjeli na okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice základních škol. Po postupu ze základního kola, které jsme pořádali na naší škole 17. května, jsme jeli do Kopřivnice zabojovat o vylepšení zatímní 5. pozice podle bodů ze základních kol. Do okresního kola jsme postavili pouze družstvo starších dívek. V krásném areálu ZŠ 17. listopadu v Kopřivnici se za letního počasí bojovalo ve čtyřech kategoriích. Celkové pořadí se nám nakonec nepodařilo vylepšit, ale zisk 5000 bodů je vylepšením loňských i letošních výkonů. Dá se říct, že v nabité konkurenci si holky vylepšovaly osobní rekordy ve všech disciplínách až na skok daleký, kde poněkud zaostaly. Přesto chci děvčata pochválit za vzornou reprezentaci školy, a ač to byla poslední školní soutěž pro valnou většinu z nich, nic nevypustily a bojovaly, jak jsem u nich zvyklý. V soutěži nás reprezentovaly: Radka Petříková (60m, skok vysoký, štafeta 4 x 60m), Nikola Šenková (60m, skok daleký, 4 x 60m), Sabina Malinková (60m, skok daleký, 4 x 60m), Míša Šandová (800m, vrh koulí, 4 x 60m), Eliška Šírová (800m), Karolína Dimiděnková (800m), Katka Kubicová (skok vysoký, vrh koulí), Míša Mašková (skok daleký, vrh koulí), Adéla Mikulcová (skok vysoký).

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: