ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Sběr starého papíru


Již od roku 2009 sbíráme pravidelně dvakrát ročně starý papír. I letos jsme v tradici pokračovali. Letošní sběr proběhl ve dnech 21.10. – 25.10.2019. Do sběru se zapojily jako vždy všechny třídy. Během týdne jsme nasbírali 8 580 kg velmi čistého a pěkně svázaného papíru. Vyhrála třída 8.B s 1158 kg, která nasbírala 68,1 kg na jednoho žáka. Na druhém místě byla třída 4.A, která nasbírala 59,6 kg na jednoho žáka a na třetím místě třída 7.B s 52,2 kg na jednoho žáka. Mezi jednotlivci první místo patří Gabriele Bočkové z 8.B , která s tatínkem do školy přivezla 885,4 kg papíru. Na druhém místě se umístil Daniel Král ze 4.A s 395,3 kg a třetí místo získal za pomoci svých rodičů téměř tradičně Ondřej Lukáš ze 7.A s 368,8 kg. Ocenili jsme i sourozenecké páry – Barbora a Dominik Valasovi (373,8 kg), Zuzana a Martin Štěpánkovi (320,4 kg) a Ondřej a Kristýna Tomšů (320 kg).

Děkujeme všem žákům a především rodičům, kteří papír přivezli. Děkuji také vybraným žákům třídy 9.B a 9.A , kteří při sběru každé ráno pomáhali (vážili, třídili, zapisovali, ukládali ) .Tříděním odpadu pomůžeme životnímu prostředí a vedeme děti k třídění. Zároveň díky finanční částce, kterou za sběr dostáváme zvelebíme dětem školní prostředí nebo zaplatíme dopravu na zajímavá místa.

                                                                                                                                             Ing. Renata Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: