11. místo v republikovém finále

Ve dnech 5. až 7. září 2018 se konalo v Brně republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naše škola v něm měla zastoupení v absolventce školy, Míše Šandové. Míša si zajistila postup v červnu 3. místem v krajském kole v Havířově . Ve dvoudenním klání podala v 10 disciplínách velmi dobré až výborné výkony, které ji ve výsledkové listině posunuly na výborné 11. místo v kategorii dívek ročníku 2003. Za výbornou reprezentaci školy Míše děkuji a přeji jí hodně dalších sportovních úspěchů do budoucna.

Jan Jursík