Talentovaná mládež

Ve středu 9. listopadu jsme se opět zúčastnili atletických halových závodů pro talentovanou mládež Moravskoslezského kraje v Opavě. Jednalo se osmiboj v disciplínách OVOV a my jsme soutěž pojali jako další možnost přípravy potencionálních reprezentantů školy. Vybrali jsme 4 kluky a 4 holky z 5. a 6. tříd, kteří se nebojí pohybu a chtějí něco dokázat. Na poslední chvíli nám z nominace ze zdravotních důvodů vypadla Kája Malá, a tak jsme narychlo nominovali osvědčenou reprezentantku, Míšu Šandovou. Školu reprezentovalo družstvo ve složení Hanka Hejnešová, Katka Milníčková, Markéta Rachůnková, Jirka Král, Kuba Krayzel, Petr Křenek a Bořek Kopecký. Přestože jsme byli daleko nejmladší, dosáhli jsme velmi dobrého výsledku, kdy jsme skončili na 4. místě z 8 škol regionu. Všichni žáci reprezentovali školu výborně, všichni si v některé z disciplín vytvořili osobní rekordy, přesto jsme měli jednoho lídra. Míša Šandová obsadila v celkovém pořadí jednotlivců 2. místo, když 2 disciplíny vyhrála a ve dvou byla na 2. místě. Každý závodník absolvoval tyto disciplíny: skok daleký, trojskok z místa, hod medicinbalem, skok přes švihadlo, běh na 60 m, sed-lehy, kliky a driblink s basketbalovým míčem.