ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Talentovaná mládež


Ve středu 9. listopadu jsme se opět zúčastnili atletických halových závodů pro talentovanou mládež Moravskoslezského kraje v Opavě. Jednalo se osmiboj v disciplínách OVOV a my jsme soutěž pojali jako další možnost přípravy potencionálních reprezentantů školy. Vybrali jsme 4 kluky a 4 holky z 5. a 6. tříd, kteří se nebojí pohybu a chtějí něco dokázat. Na poslední chvíli nám z nominace ze zdravotních důvodů vypadla Kája Malá, a tak jsme narychlo nominovali osvědčenou reprezentantku, Míšu Šandovou. Školu reprezentovalo družstvo ve složení Hanka Hejnešová, Katka Milníčková, Markéta Rachůnková, Jirka Král, Kuba Krayzel, Petr Křenek a Bořek Kopecký. Přestože jsme byli daleko nejmladší, dosáhli jsme velmi dobrého výsledku, kdy jsme skončili na 4. místě z 8 škol regionu. Všichni žáci reprezentovali školu výborně, všichni si v některé z disciplín vytvořili osobní rekordy, přesto jsme měli jednoho lídra. Míša Šandová obsadila v celkovém pořadí jednotlivců 2. místo, když 2 disciplíny vyhrála a ve dvou byla na 2. místě. Každý závodník absolvoval tyto disciplíny: skok daleký, trojskok z místa, hod medicinbalem, skok přes švihadlo, běh na 60 m, sed-lehy, kliky a driblink s basketbalovým míčem.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: