ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Postup v OVOV


V pondělí 24. dubna jsme pořádali další ročník celostátní soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Letos se přihlásilo 10 škol z celého okresu a více než 140 závodníků. Počasí nám moc nepřálo, takže jsme museli absolvovat 4 disciplíny v tělocvičně, čímž se poněkud zpožďoval časový plán. Atleti soutěžili v 5 disciplínách: trojskoku, hodu medicinbalem, skoku přes švihadlo, klikách a volitelné disciplíně 1000m nebo driblinku s basketbalovým míčem. Naše škola postavila 8 - členné družstvo a 16 jednotlivců. V soutěži družstev jsem očekával útok na nejvyšší příčky, protože nás reprezentovali výborní sportovci a vesměs zkušení závodníci v této soutěži. Do soutěže jednotlivců jsme nasadili ty, kteří se do složení družstva nevešli, aby měli možnost zúročit natrénované disciplíny. Družstvo ani jednotlivci nezklamali, po výborných individuálních výkonech jsme se radovali z 1. místa v družstvech ziskem 22016 bodů. Na druhém místě skončila ZŠ Frenštát, Tyršova ziskem 21636 bodů a na 3. místě skončila ZŠ Odry, Komenského 6 ziskem 21613 bodů. Naši školu reprezentovali tito žáci: Míša Šandová, která navíc obsadila 2. místo v jednotlivcích (4536b.), Viktorka Janošová (3. místo v jednotlivcích, 3936b.), Míša Mašková (4. místo, 3889b.), Míša Filipová (7. místo, 3642b.), Tomáš Kubínek (5. místo, 3621b.), Petr Křenek (3. místo, 3193b.), Jirka Král (8. místo, 2841b.) a Kuba Krayzel (10. místo, 2784b.). V soutěži jednotlivců nás dále reprezentovali: Karolína Dimiděnková (5. místo), Sára Tvrdoňová (8. místo), Kristýna Kuchařová (14. místo), Markéta Rachůnková (8. místo), Katka Milníčková (11. místo), Kája Malá (5. místo), Hanka Hejnešová (6. místo), Verča Vičánková (10. místo), Bára Buczková (11. místo), Nina Hrnčířová (11. místo), Danča Juřicová (12. místo), Milan Doležal (3. místo), Honza Bláha (7. místo), Ondra Filip (9. místo) a Adam Krayzel (2. místo, 2939b.), který se kvalifikoval společně s družstvem do krajského kola do Havířova. Všem závodníkům děkuji za výborné výkony a výbornou reprezentaci školy. V neposlední řadě děkuji žákům 9. třídy, kteří se velmi dobře zhostili úkolu pomocných rozhodčích a organizátorů soutěže. Moc mi pomohli.

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: