ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Olympijské dny


V pondělí a úterý v posledním školním týdnu jsme v areálu našeho školního hřiště uspořádali olympijské dny. První den si žáci se svými třídními učiteli připravovali vlajky vylosovaných zemí, které budou reprezentovat, skládali sportovní hesla a pokřiky, seznámili se se sportovci daných zemí, rozlosovali si olympijské disciplíny, ve kterých budou soutěžit a připravili si společné dresy. V úterý ráno všech 14 zemí (tříd) nastoupilo k slavnostnímu zahájení her, kde nechyběla olympijská hymna a zapálení olympijského ohně. Žáci soutěžili ve 14 disciplínách (hod gumákem na cíl, slalom mezi stoly na koloběžce, chůze po bílé stopě, běh s básničkou apod.). Ve volných chvílích mezi disciplínami si děti na nádvoří společně zatancovaly. Při slavnostním ukončení dopoledního skotačení jsme se řídili heslem, že není nutno vyhrát, ale zúčastnit se. Všichni si krásné slunečné dopoledne užili. Velké poděkování patří všem za fair play hry a také žákům 9. ročníku, kteří se zhostili úkolu organizátorů vše zvládli na výbornou.

                                                                                                                                             R. Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: