ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Olympiáda v konverzaci v anglickém jazyce


V lednu proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Ve dvou kategoriích, 7. třída a 8. spolu s 9. třídou, se žáci podrobili několika úkolům: jako první přišel na řadu poslech, potom krátké představení, popis obrázků na vylosované téma a nakonec jsme žáky potrápili všetečnými otázkami na dané téma. Hodnotila se nejen přesnost, ale také slovní zásoba, použitá gramatika a rychlost reakce.

Ve stejných disciplínách soutěžili i naši reprezentanti v okresním kole, které se odehrálo v Novém Jičíně. V kategorii 7. tříd obsadil Štěpán Žůrek 6. místo a v kategorii 8. – 9. tříd se umístil Filip Šimíček na 12. místě. Oběma děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

                                                                                                                                             Irena Bláhová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: