ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Postup do krajského kola chemické olympiády


V pátek 2.3.2018 se žáci ZŠ Pohořská zúčastnili letos již druhé chemické soutěže. Po úspěchu v soutěži „O nejlepšího chemika republiky“ a postupu do celostátního kola, postoupili tři žáci také do okresního kola chemické olympiády v Novém Jičíně. Zde si porovnali své schopnosti s dalšími stejně úspěšnými žáky ze školních kol ZŠ a víceletých gymnázií celého okresu. Své znalosti prokazovali jak v teoretické, tak i v praktické části v laboratořích Gymnázia Nový Jičín. Letošní zadání bylo náročné, obzvlášť praktická část. Svědčí o tom fakt, že z 15 nejlepších žáků okresu se podařilo jen sedmi stát se úspěšnými řešiteli. Mezi nimi byli i všichni tři žáci naší školy Míša Filipová, Jana Lelková a Tomáš Lev. Jana se umístila na pěkném 5. místě, Tomáš na 6. místě a Míša Filipová postupuje dále do krajského kola v Ostravě z krásného 2.místa.

Děkujeme zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy v tomto nelehkém oboru.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: