ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Výtvarná soutěž Odry očima dětí


Každoročně město Odry vyhlašuje výtvarnou soutěž Odry očima dětí, do které se letos zapojili za 1. stupeň žáci 5. tříd a většinu zaslaných prací pak tvořily výtvory žáků 2. stupně.

Páté ročníky se pokusily formou koláže vytvořit skřítka Prutníčka, hlídajícího oderské stříbrné poklady. Šesté třídy výtvarně ztvárnily město Odry a pověst O loupežníku Šimákovi. Sedmé a osmé třídy spolu s deváťáky se pokoušely zachytit významné budovy Oder a řeku Odru s její faunou.

Všechny práce budou do 14. 10. ke zhlédnutí v městské galerii. Všichni zúčastnění, jejichž práce byly vystaveny, dostaly od města jako odměnu sadu pastelek, z nichž měli velikou radost.

Gratulujeme tímto Marii Sochaničové, která při vyhodnocení nejlepších prací porotou z městského úřadu získala pěkné 3. místo za 2. stupeň a jako odměnu dostala badmintonovou sadu.

Pokud se přece jenom nestihnete v galerii na obrázky svých dětí podívat, můžete ty nejkrásnější vidět zveřejněné na školním webu, věřím, že oceníte šikovnost našich dětí. Malby loupežníka Šimáka po skončení výstavy poputují do Katovny v Odrách, kde doplní expozici loupežníka Šimáka.

                                                                                                                                             Lenka Pobočková


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: