Oderští slavíčci

Dne 7. dubna se uskutečnil první ročník soutěže pro mladé pěvecké talenty pod názvem Oderští slavíčci. O chod celé soutěže se starala paní Jitka Jakubíková společně s Dělnickým domem v Odrách. Soutěže se účastnili žáci ZŠ Pohořská a ZŠ Komenského. Naši školu reprezentovali ti nejlepší a také nejodvážnější, a to: Bazalová Petra, Sochamičová Marie, Vidláková Karolína, Machová Zuzana, Kariková Aneta, Daniela Juřicová, Kristýna Tomšů, Gabča Bočková, Štěpánka Šindlerová, Lucie Vráblová, Tereza Kurtinová.

Všechny výkony byly výborné a sklidily velký potlesk obecenstva. Naši žáci obsadili následující místa:

II. kategorie

2. místo: Danielka Juřicová z třídy 4. A

3. místo: Zuzka Machová ze třídy 3.A

IV. kategorie 1. místo: Lucie Vráblová ze třídy 8.A

V. kategorie 1.místo: Terka Kurtinová ze třídy 9. A v doprovodu Ondry Helise

Všem zúčastněným i výhercům gratulujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších pěveckých úspěchů.

Pavla Šindlerová