škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně

Ocenění žáci na konci školního roku starostou města Oder

Před ukončením školního roku dne 27.6.2019 bylo našich nejlepších 8 žáků oceněno za výrazné letošní úspěchy ve vědomostních a sportovních soutěžích. Ocenění žákům předal na MÚ v Odrách starosta města pan Ing. Libor Helis s místostarostkou Mgr. Libuší Královou. Oceněni byli žáci - Eliška Kubínková (3.A), Rozálie Janošová (5.A), Lukáš Pastorek (5.A), Aneta Němcová (4.A), Martin Polach (8.A), Markéta Rachůnková (8.A), Kateřina Bazalová (8.A), Daniel Žaba (9.A) a Marek Filip (7.B) za sportovní reprezentaci města, kterého navrhl za jeho vynikající výsledky Karate klub Odry. Někteří žáci přebírali také odměny nejen za sebe, ale také za ostatní členy vítězných týmů.