Ocenění žáci starostou města Oder

Před ukončením školního roku dne 25.6.2018 bylo našich nejlepších 12 žáků oceněno za výrazné letošní úspěchy ve vědomostních a sportovních soutěžích. Ocenění žákům předal na MÚ v Odrách starosta města pan Ing. Libor Helis. Oceněni byli Michaela Filipová (9.B), Jana Lelková (9.B), Tomáš Lev (9.B), Eliška Šírová (9.B), Michaela Šandová (9.A), Viktorie Janošová (9.A), Jan Grzegorz (6.A), Michaela Šubrtová (5.A), Karolína Malá (7.A), Eliška Kubínková (2.A), Rozálie Janošová (4.A), Aneta Němcová (3.A). Všem ještě jednou gratulujeme.