Ocenění žáci ředitelem školy na konci školního roku 2017/18

Poslední školní den ocenil ředitel školy Mgr. Jan Jursík v tělocvičně naší školy před všemi žáky ty nejlepší, kteří v tomto školním roce vynikali ve vědomostních soutěžích, sportu nebo byli výrazně nejlepší v jiných oblastech.

Ředitel školy předal pochvaly 32 nejlepším žákům (kromě žáků devátých ročníků, kteří ocenění získali až při slavnostním rozdávání vysvědčení před rodiči a všemi vyučujícími z rukou pana starosty Ing. Libora Helise).

Oceněni byli : Eliška Kubínková (2.A), Aneta Němcová (3.A), Barbora Valasová, Rozálie Janošová, Dominik Král (4.A), Terezie Románková (4.B), Michaela Šubrtová, Denis Florík, Anna Švánová, Petra Bazalová (5.A), Nina Hrnčířová, Hana Hejnešová , Tereza Němcová, Matěj Románek, Jan Grzegorz, Veronika Vičánková, Barbora Buczková (6.A), Tobiáš Orság, Daniela Juřicová, Ema Kopová, Adam Krayzel (6.B), Jan Bláha, Michal Vrábel, Jakub Krayzel, Petr Křenek, Karolína Malá, Jiří Král (7.A), Adam Pastorek, Ondřej Filip, Markéta Rachůnková (7.B), Sabina Malinková, Sára Strempková (8.A).

Všem oceněným žákům gratulujeme a děkujeme za práci mimo školní povinnosti.

R. Šandová