MIKULÁŠSKÉ NOCOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

V pátek 2. 12. 2016 se v 18.00 hodin sešlo v naší školní družině 25 nedočkavých nocležníků.

Když si všichni připravili „lůžko“, začalo správné soutěžní rejdění družstev čertíků, Mikulášů a andělů v nejrůznějších disciplínách.

Po večeři nechyběla ani návštěvy Mikuláše a jeho pomocníků, kteří všechny děti odměnili sladkým balíčkem.

Po shlédnutí pohádky se malí hrdinové ještě vydali na stezku odvahy přes celou školu a o půlnoci už každý snil svůj sen.

V sobotu ráno jsme jen vše sbalili a děti v doprovodu rodičů spokojeně odešly domů.

Více fotek na http://www.skolnidruzinapohorska.estranky.cz/

vychovatelky ŠD